Strona Główna > Wydarzenia 2013/2014 > Ania w Weekendzie?
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Ania w Weekendzie?

 

Dnia 24 października 2013r, w Ośrodku Kultury w Sejnach odbył się X Jubileuszowy Międzywarsztatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych – organizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej  w Sejnach. Imprezę uroczyście otworzyła  Pani kierownik tego ośrodka. W konkursie wzięło udział 9 ekip, które prezentowały różnorodny repertuar.Wśród występujących znalazły się WTZ z woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego:  z Gołdapi, Olszewa Węgorzewskiego, Kolna ,Marianowa,  Augustowa, Grajewa, Filipowa, Sejn oraz oczywiście  z Olecka.  Idea konkursu obilizuje osoby niepełnosprawne do ćwiczeń, pracy nad sobą i rozwijania talentów. Dzięki takim imprezom podopieczni WTZ mają okazję spotkać się z przyjaciółmi z innych warsztatów   i  wspólnie się radować.

 

Przegląd był wyjątkowy, nie tylko ze względu na jubileusz i olbrzymi tort, który wjechał na scenę Sejneńskiego Domu Kultury, ale również występ gwiazdy zespołu WEEKEND. Lider tej formacji Radosław Liszewski wyśpiewał wraz  uczestnikami dwa największe hity zespołu oraz obdarował wszystkie ekipy plakatami i autografami. Na długo pozostanie w pamięci ten wspaniały występ dla naszej Ani która nie ukrywając swej sympatii do zespołu Weekend i wokalisty weszła na scenę     i razem z gwiazdą tańczyła i śpiewała.
Pierwsze miejsce zajął WTZ z Grajewa , który zachwycił  swoim występem jury, II miejsce  przypadło dla WTZ Gołdap zaś III  WTZ Sejny. Nasi wykonawcy: Julita Kołodzińska i Wojciech Maciejewski zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom przeglądu, którzy swoimi występami uświetnili tegoroczny przegląd. Życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 
 
Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku