Strona Główna > Wydarzenia 2012/2013 > XI RTTSON
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

XI RTTSON

6 czerwca 2013 roku w hali ,,Lega” w Olecku  już po raz XI  odbył się Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych.Organizatorem tego turnieju było Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Osób Wspierających przy WTZ w Olecku . Ogółem w zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników 106 osób, w tym 94 osoby niepełnosprawne. Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, i nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów zawodów. Każda drużyna otrzymała symboliczną statuetkę turnieju  Dodatkowo drużyna Warsztatów
Terapii Zajęciowej w Olecku otrzymała puchar za klasyfikację drużynową (najwięcej miejsc na podium), który ufundował i wręczał osobiście Przewodniczący Rady Powiatu, pan Wacław Sapieha.




WYNIKI  KOŃCOWE:

Grupa I – kobiety (początkujące):
1.Karolina Rutkowska    (SOSW Węgorzewo)
2.Aneta Wasilewska       (ZS Olecko)
3.Ewelina Tyszka    (WTZ Kolno)

Grupa II – kobiety (początkujące):
1.Agnieszka Milewska    (WTZ Olecko)
2.Agnieszka Kulbacka    (WTZ Augustów)
3.Magdalena Bokuniewicz    (OSW Olecko)

Grupa III – kobiety (poziom średni):
1.Anna Zielińska    (WTZ Olecko)
2.Anna Karwowska      (OSW Olecko)
3.Hanna Milewska    (WTZ Olecko)

Grupa IV – mężczyźni (początkujący):
1.Michał Doliasz    (WTZ Kolno)
2.Daniel Demski    (WTZ Augustów)
3.Jarosław Danszel    (SOSW Węgorzewo)

Grupa V – mężczyźni (początkujący):
1.Robert Zakrzewski    (Stow. ,,Nadzieja” Suwałki)
2.Daniel Wiaktor    (RSnRON Sejny)
3.Paweł Muszyński    (ŚOSW Gołdap)

Grupa VI – mężczyźni (początkujący):
1.Piotr Parda        (WTZ Kolno)
2.Krystian Pawiński       (WTZ Olecko)
3.Kamil Juchniewicz    (ZS Olecko)

Grupa VII – mężczyźni (poziom średni):
1.Tomasz Kiczka    (WTZ Olecko)
2.Cezary Wegner    (DPS Węgorzewo)
3.Przemek Czajka    (ŚOSW Gołdap)

Grupa VIII – mężczyźni (poziom średni):
1.Łukasz Wodnicki    (ŚOSW Gołdap)
2.Witold Stefanowicz    (RSnRON Sejny)
3.Grzegorz Woroniecki    (DPS Węgorzewo)


Grupa IX – mężczyźni (poziom średni):
1.Daniel Wilan    (WTZ Mikołajki)
2.Jacek Woroniecki      (DPS Węgorzewo)
3.Kamil Herbst    (RSnRON Sejny)
Grupa X – mężczyźni (średnio-zaawansowani):
1.Maciej Zieliński    (ŚOSW Węgorzewo)
2.Piotr Butrymowicz    (WTZ Olszewo Węgorzewskie)
3.Radosław Pałęga    (WTZ Olecko)

Grupa XI – mężczyźni (zaawansowani):
1.Dariusz Staszkiewicz    (Stow. ,,Nadzieja” Suwałki)
2.Łukasz Ciszewski       (ŚOSW Węgorzewo)
3.Leon Chyczewski     (DPS Węgorzewo)

Turniej dla opiekunów:
1.Jarosław Bagieński    (ZS Olecko)
2.Mariusz Niewiarowski    (WTZ Olecko)
3.Wojciech Jakimowicz    (WTZ Olszewo Węgorzewskie)

 

 

 

 
 
Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku